fbpx

Eakate hoolekannet pakkuv AS Viru Haigla koondab oma senised ja üle Eesti lähiaastatel rajatavad uued eakate kodud värske Pihlakodu kaubamärgi alla, investeerides kvaliteetketi rajamisse järgmise aasta lõpuks kokku 15 miljonit eurot.

AS Viru Haigla suuromaniku Igor Pihela kinnitusel on järgmise aasta lõpuks uues Pihlakodu eakate kodudes üle Eesti hoolduskohti kokku juba ligi 500 inimesele. “Koos hiljuti Nõmmel avatud Tallinna kaasaegseima eakate koduga on meil täna kolm Pihlakodu ning paari aasta perspektiivis plaanime Eesti eri paigus veel paar uut kvaliteetset kodu avada,” kirjeldas Pihela mahukat investeeringut Pihlakodu keti rajamisse.

Pihela kinnitusel on ettevõtte soov viia Eesti eakate hoolekanne uude ajastusse ning leevendada tänast põletavat kohapuudust. “Usume, et Eesti ühiskond on saanud nii jõukaks, et jaksab ka oma eakate eest paremat hoolt kanda,” märkis Pihela, kelle hinnangul on täna turul üldiselt kvaliteedist tublisti puudus, kuigi tegu on teenusega, millel on selgelt kasvav nõudlus.

Pihlakodu ketis on täna Tallinna kaasaegseim, 100-kohaline eakate kodu Nõmmel, laia lisateenuste valikut pakkuv eakate kodu Tapal ning väiksem ööpäevaringset erihoolekandeteenust ja üldhooldust pakkuv eakate kodu Kohtla-Järvel.

Kohatasu pealinnas, moodsalt renoveeritud väärikas Nõmme Pihlakodus algab 890 eurost. Hinna sees on kõik eluks vajalik: majutus 1-3kohalises toas, toitlustus neli korda päevas, ööpäevaringne professionaalne hooldus, koristamine, raviskeemi koostamine ja jälgimine ning meditsiiniõe konsultatsioon. Majas on saun ja massaažiruum, arvutinurk ja raamatute ja värskete ajalehtedega lugemistuba ning kvaliteetsete seadmetega oma mahukas köök.