fbpx

Nii Pihlakodu eakatekodude hoolealused kui ka erakliendid saavad alates 2021. aasta kevadest kasutada meditsiinilise transpordi teenust.

Meditsiinilise transpordi teenuse eesmärk on viia inimesi raviasutusse ning sealt hooldekodusse või koju. Teenust saab kasutada Tallinnas, Tallinna lähiümbruses ning eraldi kokkuleppel üle-Eesti. Vaata täpsemalt siit.

Pihlakodu juhi Merike Meriranna sõnul on meditsiinilise transpordi sõiduki puhul mõeldud erinevate vajaduste peale ning sisustus komplekteeritud hoolikalt. “Kasutame spetsiaalset raami, mis võimaldab inimesel vajadusel olla sõidu ajal lamavas või poolistuvas asendis. Lisaks on autos ratastooli kinnitamise võimalus,” selgitab Merirand.

Pihlakodu teeb meditsiinilise transpordi teenuse pakkumiseks koostööd perearstide, haiglate, hoolekandeasutuste ja kohalike omavalitsustega.

Meditsiinilise transporditeenuse kasutamiseks palume esitada tellimus üks ööpäev ette. Vabade aegade olemasolul pakume teenust ka lühema etteteatamisajaga. Tellimust saab esitada 24h telefonil 5393 9030 või saates kirja admin@pihlakodu.ee.