fbpx

Kontakt

Nõmme
Pihlakodu

Liisa Oviir
Juhataja
liisa@pihlakodu.ee
+372 5355 0626

Lõuna 50, Tallinn

Tabasalu
Pihlakodu

Aule Kikas
Juhataja
aule@pihlakodu.ee
+372 5190 9530

Siret Mägus
Vastuvõtu- ja kliendisuhete juht
tabasalu@pihlakodu.ee
+372 5330 7977

Klooga mnt 13, Tabasalu

Viimsi
Pihlakodu

Ingrid Heinaru
Juhataja
ingrid@pihlakodu.ee
+372 5306 0040

Marlies Siht
Vastuvõtu- ja kliendisuhete juht
+372 525 6192
Marlies@pihlakodu.ee

viimsi@pihlakodu.ee

Pärtlepõllu tee 2, Viimsi

TAPA
PIHLAKODU

Ly Nelson
Juhataja
ly@pihlakodu.ee
+372 5411 0324

Jaana Nester
Hooldusjuht
tapa.hooldusjuht@pihlakodu.ee
+372 5750 2355

Õendusosakond
+372 5333 5140

Valgejõe pst 14, Tapa

Õendusabi kontaktid

Tabasalu

Patsientide vastuvõtt tööpäevadel 10.00-14.00:
E-post: siret@pihlakodu.ee  
Tel: +372 5330 7977

Õendusabiosakond:
E-post: oendusabi@pihlakodu.ee
Tel: +372  5334 5541 (osakond)
Tel:+372 5307 0517 (õendusjuht)

Tapa

Patsientide vastuvõtt tööpäevadel 10.00-14.00:
E-post: ly@pihlakodu.ee
Tel: +372 5411 0324

Õendusabiosakond:
E-post: tapaoendus@pihlakodu.ee
Tel: +372  516 9126 (osakond)
Tel:+372 5333 5140  (õendusjuht)

Juhatuse esimees

Merike Merirand
merike@pihlakodu.ee 
+371 5349 0297

Soovid lisainfot?

Võtke meiega alloleva vormi kaudu ühendust, küsige lisa ning kirjeldage oma olukorda ja soove ning võtame teiega ühendust ja soovi korral lepime kokku kohtumise.