fbpx

Kontakt

Nõmme
Pihlakodu

Merike Merirand

Juhataja
merike@pihlakodu.ee
+372 5349 0297

Lõuna 50, Tallinn

Tabasalu
Pihlakodu

Aule Kikas
Juhataja
aule@pihlakodu.ee
+372 5190 9530

Siret Mägus
Kliendi rahulolu- ja vastuvõtujuht
tabasalu@pihlakodu.ee
+372 5330 7977

Klooga mnt 13, Tabasalu

Viimsi
Pihlakodu

Marlies Siht
Juhataja
marlies@pihlakodu.ee
+372 5256192

Pärtlepõllu tee 2, Viimsi

TAPA
PIHLAKODU

Ly Nelson
Juhataja
ly@pihlakodu.ee
+372 5411 0324

Jaana Nester
Hooldusjuht
tapa.hooldusjuht@pihlakodu.ee
+372 5750 2355

Õendusosakond
+372 5333 5140

Valgejõe pst 14, Tapa

KOHTLA-JÄRVE
PIHLAKODU

Tiina Luts
Juhataja
tiina@pihlakodu.ee

+372 5305 1565

+372 337 3402

Lai 2, Kohtla-Järve

Soovid lisainfot?

Võtke meiega alloleva vormi kaudu ühendust, küsige lisa ning kirjeldage oma olukorda ja soove ning võtame teiega ühendust ja soovi korral lepime kokku kohtumise.