fbpx

Kontakt

Nõmme
Pihlakodu

Soovituslik külastusaeg:
E–R kell 16–19, L–P kell 11–19 Muud ajad kokkuleppel

Helistamisajad:
E–R kell 9.00–17.00
+372 5349 0297

Merike Merirand (kohapäringud)
Juhataja
merike@pihlakodu.ee
+372 5349 0297

Merike Adamson (Hooldusega seotud küsimused)
Hooldusjuht
Nomme.hooldusjuht@pihlakodu.ee
+372 5386 0607

Lõuna 50, Tallinn

Tabasalu
Pihlakodu

Soovituslik külastusaeg:
E–R kell 14–17, L–P kell 11–18
Muud ajad kokkuleppel

Helistamisajad:
E–R kell 9.00–17.00
+372 5393 9030

 

Aule Kikas
Juhataja
aule@pihlakodu.ee
+372 5190 9530

Siret Mägus
Vastuvõtu- ja kliendisuhete juht
tabasalu@pihlakodu.ee
+372 5330 7977

Klooga mnt 13, Tabasalu

Viimsi
Pihlakodu

Soovituslik külastusaeg:
E–R kell 15–18, L–P kell 11–18
Muud ajad kokkuleppel

Helistamisajad:
E–R kell 9.00–17.00
+372 525 6192

Tiina Luts
Juhataja
tiina@pihlakodu.ee

+372 53 45 8005

Marlies Siht
Vastuvõtu- ja kliendisuhete juht
+372 525 6192
Marlies@pihlakodu.ee

viimsi@pihlakodu.ee

Pärtlepõllu tee 2, Viimsi

TAPA
PIHLAKODU

Soovituslik külastusaeg:
E–R kell 15–19, L–P kell 12–19
Muud ajad kokkuleppel

Helistamisajad:
E–R kell 9.00–17.00
+372 5411 0324 
+372 5750 2355

Ly Nelson
Juhataja
ly@pihlakodu.ee
+372 5411 0324

Jaana Nester
Hooldusjuht
tapa.hooldusjuht@pihlakodu.ee
+372 5750 2355

Õendusosakond
+372 5333 5140

Valgejõe pst 14, Tapa

Õendusabi kontaktid

Tabasalu

Patsientide vastuvõtt tööpäevadel 10.00-14.00:
E-post: siret@pihlakodu.ee  
Tel: +372 5330 7977

Õendusabiosakond:
E-post: oendusabi@pihlakodu.ee
Tel: +372  5334 5541 (osakond)
Tel:+372 5307 0517 (õendusjuht)

Tapa

Patsientide vastuvõtt tööpäevadel 10.00-14.00:
E-post: ly@pihlakodu.ee
Tel: +372 5411 0324

Õendusabiosakond:
E-post: tapaoendus@pihlakodu.ee
Tel: +372  516 9126 (osakond)
Tel: +372 5333 5140 (õendusjuht)

Juhatuse esimees

Merike Merirand
merike@pihlakodu.ee
+372 5349 0297

Soovid lisainfot?

Võtke meiega alloleva vormi kaudu ühendust, küsige lisa ning kirjeldage oma olukorda ja soove ning võtame teiega ühendust ja soovi korral lepime kokku kohtumise.